FBB05006-F30B1005W5M
MFR.Part #
FBB05006-F30B1005W5M
JLCPCB Part #
C691149
Description
-25℃~+85℃ 0.5mm 2 30P 500mA 60V Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS