FBB05002-M40S1003K6MH10
MFR.Part #
FBB05002-M40S1003K6MH10
JLCPCB Part #
C2834294
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-25℃~+85℃ 0.5mm 2 40P 500mA 50V Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS