FBB05001-M14S1013W5M
MFR.Part #
FBB05001-M14S1013W5M
JLCPCB Part #
C691138
Description
-25℃~+85℃ 0.5mm 14P 2 500mA 50V Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS