FBB05001-F14S1003W5M
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FBB05001-F14S1003W5M
JLCPCB Part #
C691137
Package
SMD
Description
-25℃~+85℃ 0.5mm 14P 2 500mA 50V Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS