AB-11.0592MAGQ-T
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
AB-11.0592MAGQ-T
JLCPCB Part #
C6116880
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 10pF 11.0592MHz ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS