9C-7.680MAAJ-T
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9C-7.680MAAJ-T
JLCPCB Part #
C7207392
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 18pF 7.68MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS