9B-40.000MAAJ-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-40.000MAAJ-B
JLCPCB Part #
C2636412
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 18pF 40MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS