9B-3.6864MAAJ-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-3.6864MAAJ-B
JLCPCB Part #
C2636409
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 150Ω 18pF 3.6864MHz ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS