9B-25.000MEEJ-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-25.000MEEJ-B
JLCPCB Part #
C2636408
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 25MHz 30Ω ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS