9B-11.2896MAAJ-B
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
9B-11.2896MAAJ-B
JLCPCB Part #
C2636156
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 11.2896MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS