8Y-40.000MAAE-T
Extended
Manufacturer
TXC Corp
MFR.Part #
8Y-40.000MAAE-T
JLCPCB Part #
C5536955
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 12pF 40MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm SMD Crystals ROHS