SMDJ90CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ90CA
JLCPCB Part #
C4154788
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 111V 146V 20.5A 2uA 3kW 90V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS