SMDJ170A
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ170A
JLCPCB Part #
C4154749
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 10.9A 170V 209V 275V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS