SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C4154793
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1 12.3A 150V 185V 243V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS