SMDJ120A
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMDJ120A
JLCPCB Part #
C4154745
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1 120V 147V 15.5A 193V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS