SMCJ78CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ78CA
JLCPCB Part #
C4154686
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 11.9A@10/1000us 126V 1uA 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS