SMCJ250A
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ250A
JLCPCB Part #
C4154645
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 250V 3.7A 309V 405V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS