SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C4154658
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 10V 12.3V 17V 5uA 88.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS