SMCJ100A
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
SMCJ100A
JLCPCB Part #
C4154635
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 100V 123V 162V 1uA 9.3A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS