ESDK12BL0D6
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
ESDK12BL0D6
JLCPCB Part #
C4154822
Package
DFN1610-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 110pF 12V 15V 1uA 30V 40A Bidirectional ESD DFN1610-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS