ESDJ24UL0T1
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
ESDJ24UL0T1
JLCPCB Part #
C4154854
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 13pF、25pF 2 24V 31V、31.5V 360W@8/20us 60V 6A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS