ESDJ24BL1D2
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
ESDJ24BL1D2
JLCPCB Part #
C4154809
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 24V 30V 50V 50pF 9A Bidirectional ESD DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS