ESDJ12UG0D6
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
ESDJ12UG0D6
JLCPCB Part #
C4154819
Package
DFN1610-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 12V 17V 1uA 28V 500pF 70A ESD Unidirectional DFN1610-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS