BZT52C43S
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52C43S
JLCPCB Part #
C727048
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@32V 100Ω 200mW 40V~46V 43V 700Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS