BZT52C39S
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52C39S
JLCPCB Part #
C727047
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 130Ω 200mW 350Ω 37V~41V 39V SOD-323 Zener Diodes ROHS