BZT52C2V7S
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52C2V7S
JLCPCB Part #
C727019
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 200mW 20uA 600Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS