BZT52C2V4S
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52C2V4S
JLCPCB Part #
C727018
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 200mW 50uA 600Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS