BZT52C18S
Extended
Manufacturer
TWGMC
MFR.Part #
BZT52C18S
JLCPCB Part #
C727039
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 16.8V~19.1V 18V 200mW 225Ω 45Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS