CX820MVG30B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX820MVG30B
JLCPCB Part #
C22468824
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 22mm 30mm 500V 82uF ±20% Plugin,D22xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS