CX681MHC30B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX681MHC30B
JLCPCB Part #
C2840096
Package
Plugin,D13xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@100kHz 13mm 30mm 5mm 63V 680uF 8000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz ±20% 插件,D13xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS