CX471MJE20B
MFR.Part #
CX471MJE20B
JLCPCB Part #
C911258
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@100kHz 100V 18mm 20mm 40mΩ@100kHz 470uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS