CX470MQA16BP
MFR.Part #
CX470MQA16BP
JLCPCB Part #
C22436083
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120V 16mm 47uF ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS