CX470MNC25B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX470MNC25B
JLCPCB Part #
C2149575
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 25mm 350V 47uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS