CX331MIC20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX331MIC20BP
JLCPCB Part #
C22436090
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 20mm 330uF 80V ±20% Plugin,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS