CX221MF816BP
MFR.Part #
CX221MF816BP
JLCPCB Part #
C22436074
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 220uF 35V 8mm ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS