CX221ME712B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX221ME712B
JLCPCB Part #
C2840091
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2.5mm 220uF 250mA@100kHz 25V 460mΩ@100kHz 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS