CX220MPC20BL
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX220MPC20BL
JLCPCB Part #
C48586549
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 20mm 22uF 450V ±20% Plugin,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS