CX152MGD30BP
MFR.Part #
CX152MGD30BP
JLCPCB Part #
C22468820
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 16mm 30mm 50V ±20% Plugin,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS