CX151MME25B
MFR.Part #
CX151MME25B
JLCPCB Part #
C2844439
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 150uF 18mm 250V 25mm 450mΩ@100kHz 680mA@100kHz 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS