CX151KKD20B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX151KKD20B
JLCPCB Part #
C2844435
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 150uF 160V 16mm 20mm 550mΩ@100kHz 560mA@100kHz 7.5mm 8000hrs@105℃ ±10% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS