CX101VVG40B
MFR.Part #
CX101VVG40B
JLCPCB Part #
C2844444
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-10%~+20% -25℃~+105℃ 1.1A@100kHz 1.6Ω@100kHz 100uF 10mm 22mm 40mm 500V 8000hrs@105℃ 插件,D22xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS