CV561MFA20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV561MFA20BP
JLCPCB Part #
C2886753
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.11A@100kHz 10mm 20mm 35V 5000hrs@105℃ 50mΩ@100kHz 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS