CV472MDC30BP
MFR.Part #
CV472MDC30BP
JLCPCB Part #
C22364219
Package
Plugin,D13xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 16V 30mm 4700uF ±20% 插件,D13xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS