CV331KE812BP
MFR.Part #
CV331KE812BP
JLCPCB Part #
C22364217
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 25V 330uF 8mm ±10% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS