CV330MMA20B
MFR.Part #
CV330MMA20B
JLCPCB Part #
C2886764
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8Ω@100kHz 20mm 215mA@100kHz 250V 33uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS