CV220MJ712B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV220MJ712B
JLCPCB Part #
C2149545
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
100V 12mm 22uF 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS