CT4R7KOA16BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CT4R7KOA16BP
JLCPCB Part #
C911239
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 4.7uF 400V 8000hrs@105℃ ±10% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS