CL472MKJ70BD
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CL472MKJ70BD
JLCPCB Part #
C22435924
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 160V 35mm 4700uF 70mm ±20% Plugin,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS