CK103MGI45B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CK103MGI45B
JLCPCB Part #
C2844448
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 30mm 45mm 50V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS