CJ471MHC25B3
MFR.Part #
CJ471MHC25B3
JLCPCB Part #
C911250
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@100kHz 13mm 2000hrs@105℃ 25mm 470uF 5mm 60mΩ@100kHz 63V ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS